Dni Rodziny

Na przełomie maja i czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dni Rodziny. W ogłoszonym konkursie na rymowankę i fotografię rodzinną wyróżniono Zofię Filochowską i Błażeja Dąbkowskiego. Klasa 3 zorganizowała zabawy sportowe dla przedszkolaków pod hasłem „Starsi dla młodszych”. Uczniowie z klas 1-3 przygotowali wspaniałe prace plastyczne przedstawiające rodzinę.

🎯 rymowanka Błażeja

Państwo Dąbkowscy to fajna rodzina

Mama, tata i mają Błażeja syna.

Mama zawsze uśmiechnięta

Jest na co dzień nie od święta

Tata pracy ma niemało

Dba by im się dobrze działo

Babcia z dziadkiem są w rodzinie

Miło razem czas im płynie

Babcia Lonia i dziadek Tadek

Zawsze dla wnuczka mają obiadek

Wszyscy bardzo się kochają

bo rodzinkę fajną mają.

🎯 wierszyk Zosi

Wiem od mamy, to na pewno, że rodzina to jest sedno!

Bądź odważny, szanuj i dziękuj, nie poddawaj się, akceptuj!

Nasza czwórka wyjątkowa – zawsze razem, mama z tatą a ja z bratem.

W karty gramy wieczorami, mama sprząta i nas gani, że za późno na te śmiechy i euforię!

Że już północ i za ciemno, że od jutra zadań pełno!

I chodź czasem jestem zła, to wiem, że moja rodzina to skarb.

Wszyscy pokazaliście jak ważne są dla Was rodziny i wspaniale je zaprezentowaliście.

Wyróżnieni uczniowie nagrody otrzymają podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

🎯 prace uczniów klas 1-3