„Kampania zaufanie” klasa III

To już trzeci rok z programem, który pozwala uczyć metodą projektu, pobudza do działania, wyzwala niezwykłe pokłady kreatywności i wychodzi ze sowimi zadaniami poza mury szkolnej klasy. Co roku uczniowie i nauczyciele mają do dyspozycji kilka różnych wyzwań. Tym razem uczniowie klasy trzeciej zdecydowali się na kampanię społeczną: „Kampania zaufanie”. Praca nad projektem będzie składać się z czterech etapów:

  1. Utworzenie zespołu projektowego
  2. Praca z filmem „Słucham”
  3. Poznanie rodzajów kampanii społecznych
  4. Przygotowanie i przeprowadzenie kampanii społecznej /dowolna technika, można w formie filmu, plakatu, przedstawienia i.t.p. /

Być może nasze działania komuś pomogą. Nam dadzą satysfakcję, poszerzą wiedzę, dadzą możliwość rozwijania umiejętności współpracy w grupie, samodzielnie wyszukiwać informacji, radzić sobie ze stresem, zdobywać większą pewność siebie.