Konkurs historyczno-fotograficznym ph. „16×90”

Do końca września trwa konkurs historyczno-fotograficznym ph. „16×90” organizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Olsztynie z okazji 90-LECIA SZKÓŁ POLSKICH NA WARMII I MAZURACH.  Konkurs objęty został honorowym patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Zachęcamy do udziału w konkursie wszystkich mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego, bez względu na wiek. Wszystkie szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie: https://16×90.home.blog/ Tam też znaleźć można dodatkowe inspiracje i wskazówki, jak wykonać pracę konkursową, czyli fotografię flat lay opowiadającą historię jednej ze szkół polskich w naszym regionie.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody: tablety, zestawy książek oraz możliwość wydrukowania własnego projektu na szkolnych zeszytach, które trafią do bibliotek i szkół. Oficjalne podsumowanie konkursu odbędzie się 8 listopada 2019 r. Serdecznie zachęcamy do udziału w zabawie, rozwijaniu nowych umiejętności fotograficznych oraz do poznawania lokalnej historii.

Z upoważnienia Andrzeja Marcinkiewicza Dyrektora WBP w Olsztynie Anita Romulewicz