Aniołkowe Śpiewanie koncert kolęd i pastorałek: 18.12.2020

Drugi raz przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu odbyło się Aniołkowe Śpiewanie – chętne dzieci śpiewają kolędy i pastorałki. Tegoroczny koncert składał się z dwóch części. 

Część I to program okolicznościowy przygotowany przez organizatora

grupa średniaków: Idą święta – piosenka świąteczna, Była noc – pastorałka, Dziś w stajence – pastorałka

grupa starszaków: Wesołą nowinę – kolęda

Część II – prezentacja kolęd i pastorałek.

Chęć udziału zgłosiły następujące dzieci:

Imię i nazwisko dziecka

Tytuł kolędy lub pastorałki

Zuzanna Cichaczewska Zostań Jezu mym braciszkiem
Zuzanna Duda Świeć gwiazdeczko
Urszula Drozdowska Wśród nocnej ciszy
Janka Obidzińska Była noc
Antonina Grużewska Dzisiaj w Betlejem
Zuzanna Strzelecka Dzisiaj w Betlejem

Nieobecna była Ula Drozdowska i Zuzia Strzelecka.

Na zakończenie uroczystości odśpiewaliśmy kolędę: Do szopy, hej, pasterze i poczęstowaliśmy się cukierkami od Świętego Mikołaja. Magia świąt zagościła w przedszkolu wraz dźwiękami nucących kolęd i pastorałek.                                                                                                                                                                    Organizator: Jolanta Zyśk