Dni Rodziny!

Zadanie 1: Moja mama i mój tata – portrety. Zadanie skierowane jest do rodziców uczniów klas 1-3.
Prosimy uważnie przyjrzeć się pracom Waszych dzieci. Jeśli rozpoznajecie Państwo siebie na którymś z rysunków, to należy wpisać swoje imię i nazwisko w komentarzu pod nim.
Życzymy przyjemnego oglądania i podziwiania prac dzieci 🤩 Na Państwa komentarze czekamy do piątku, 3-go czerwca.
Zadanie 2: Moja mama i mój tata – opis
Chętni uczniowie klas 4-8 przygotowali charakterystykę swoich rodziców. Jeśli rozpoznają Państwo siebie, to w komentarzu pod opisem proszę wpisać swoje imię i nazwisko. Na odpowiedzi czekamy do 5 czerwca. Miłej zabawy! 📔
Zadanie 3: Rodzina razem
W ten weekend (każdy następny oczywiście też) zachęcamy rodziny, by wspólnie spędziła czas, razem coś zrobiła, np. spacer, gra planszowa, oglądanie filmu itp., a następnie, by się tym pochwaliła w formie krótkiego opisu z jedną fotografią ukazującą wybraną czynność. Prezentacje prosimy przesłać na adres: s.foks@szkolawpurdzie.pl lub c.ordon@szkolawpurdzie.pl do końca weekendu (5.06.2022r).
Udanej do zabawy!
Zadanie 4: Quiz rodzinny
Przedstawiciele klas, w dwóch kategoriach wiekowych (kl.1-3 oraz 4-8) zdobyli punkty dla swoich grup. Zawrotne pytania i trafne odpowiedzi, to dobra zabawa i nauka.
Odpowiedzielibyście bez zastanowienia? Np.:
*Kim będzie dla mnie córka mojej matki?
*Jaka jest różnica między bratową a bratanicą?
*Gdy kobieta będzie miała męża, to najpierw musi:
-bardzo chcieć
-wziąć ślub
-zacząć pracować
Młodsza grupa wiekowa dla swoich klas zdobyła po 10 punktów. Wszystko wiedzą! 👏
Starsi uczniowie, po wyrównanej walce laur zwycięstwa oddali klasie 7-ej. Brawo!
Podczas DNI RODZINY uczniowie i ich rodzice podejmowali zaproponowane zadania. Wyłoniliśmy 2 zwycięskie rodziny, które wykazały się kreatywnością i zaangażowaniem, rodziny Sałka i Łukawscy. Nagrody wręczone zostaną podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. GRATULUJEMY!