Konkurs na komiks

Udział klasy 2a  w programie dla szkół  promującym zdrowe odżywianie w roku szkolnym 2023/ 2024.

W kwietniu, w  konkursie ogólnopolskim na komiks w/w programu udział wzięły uczennice klasy 2a:

Zuzanna Zabłotna

Aleksandra Kowalczyk.

Wspaniałe komiksy promujące zdrowie i ekipę Chrumasa zostały wysłane 19 kwietnia 2024r.

Zdjęcie przedstawiające postać ChrumasaWśród działań edukacyjnych naszej szkoły obok udostępniania w szkole owoców, warzyw i produktów mlecznych dzieci uczą się zasad zdrowego odżywiania, w szczególności poznają korzyści diety bogatej w owoce, warzywa i produkty mleczne. Uczą się o ich pochodzeniu, uprawie, produkcji oraz jak postępować , aby nie marnować żywności.

Uczniowie klasy 2a realizując program skorzystali z materiałów edukacyjnych, w których pojawiają się bohaterowie znanej i lubianej Ekipy  Chrumasa.