KONKURS WYJĄTKOWA KARTKA BOŻONARODZENIOWA

Do Świąt Bożego Narodzenia zostały jeszcze dwa tygodnie, a my już dzięki pracom naszych małych artystów mogliśmy poczuć magię świąt. W naszym przedszkolu odbył się konkurs pt. „Wyjątkowa Kartka bożonarodzeniowa”.
            Zadaniem uczestników było wykonanie kartki świątecznej wraz z rodzicami związanej z tematyką Świąt Bożego Narodzenia. Praca miała być wykonana dowolną techniką plastyczną. Celem konkursu było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, wspólne spędzanie czasu rodzica i dziecka na kreatywnej zabawie.
            Do nauczycielek wpłynęły kartki od 26 rodzi. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbyło się 6.12.2022 r. Każdy z uczestników otrzymał podziękowania w formie dyplomu oraz mały prezent. Wszystkie konkursowe prace były piękne i wykonane z dużą starannością. Wiemy, że w każdą z nich włożyliście dużo serca.
            Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie. Jak co roku jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni kreatywnością i dbałością  w wykonaniu wszystkich prac. Kartki można zobaczyć w naszej galerii w holu przedszkola.