Dzień babci i dziadka w klasach 1-3

Dzień 22 stycznia oraz 23 stycznia – Święto Babci i Dziadka – to jedno z najważniejszych, a z pewnością, najbardziej osobiste święto w roku. Babcia, Dziadek – to synonimy miłości i dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia, przywiązania, przyjaźni i wiary w to wszystko, co piękne i szlachetne.

„Babcia jest trochę rodzicem, trochę nauczycielem i trochę najlepszym przyjacielem.”

„Dziadek wie najlepiej, na wszystkim się zna, każdy chciałyby mieć takiego dziadka jak ja.”

Aby całym sercem podziękować swoim babciom i dziadkom za ten ogromny dar, uczniowie klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej w Purdzie swoją szczególną wdzięczność wyrazili wykonaniem laurek wypełnionych serdecznymi życzeniami, by w tym dniu każda babcia i każdy dziadek czuli się wyjątkowo.

Uczniowie klasy 2a wzięli też udział w warsztatach organizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Purdzie 16 stycznia 2024r.– recytowali wiersze, przeglądali literaturę dziecięcą, śpiewali piosenki o Babciach i Dziadkach. Wykonali przepiękne laurki.

Zawsze pamiętamy o naszych bliskich i ich świętach.

Życzymy naszym drogim babciom i dziadkom dużo szczęścia, zdrowia oraz zadowolenia ze swych pociech.

Klasa 2a Jolanta Putra

22 stycznia 2024 r.