DZIEŃ KROPKI 2020

Święto kreatywności, odwagi i zabawy, przypadające na połowę września, obchodziliśmy w miniony czwartek już po raz piąty! Tradycyjnie, tego dnia stawiamy na integrację nie tylko klasową, ale przede wszystkim szkolną. W tym roku, aby zachować dystans i bezpieczeństwo z pomocą przyszły technologiczne rozwiązania oraz możliwości i zasoby, jakimi dysponuje nasza szkoła ?
Przypomnieliśmy historię Vashti, zaśpiewaliśmy przy otwartych drzwiach piosenkę, która towarzyszy nam co roku. Potem wytężyliśmy szare komórki, aby odkryć akronim projektu Erasmus+. Po rozszyfrowaniu zagadek z „escaperoom’a” dotarliśmy do zadania-stworzenia logo projektu lub ekologicznego plakatu. Efekty prac uczniów pojawią się niebawem na szkolnej wystawie. Poniżej kilka zdjęć z kropkowego dnia.