Międzyszkolnym Festiwalu Nauki „Zda(o)lna Szkoła”

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 za nami. Od jutra długo wyczekiwane lekcje w klasach!
Jednocześnie z radością dzielimy się informacją o wzorowej działalności naszej placówki w okresie nauczania zdalnego. W zorganizowanym przez Warmińsko-Mazurski ZHR oraz Szkołę Podstawowa nr 13 w Olsztynie Międzyszkolnym Festiwalu Nauki, zajęliśmy nominowane miejsca w pięciu konkursach w kategorii uczniów klas 4-8!
Konkurs „W klasowej galerii sztuki” – miejsce III
Konkurs „Narzędzia informatyczne” miejsce I – Komiks na projekt Euro-my
Oto przesłane do oceny komiksy:
Konkurs „Jak to działa?”– I miejsce
Konkurs “Na fizykę nie ma siły” II miejsce
Na konkurs wpłynęło 181 prac, udział brały 43 szkoły.
Gratulujemy naszym uczniom zaangażowania i wytrwałej pracy oraz elastyczności, z jaką dostosowali się do nowych warunków kształcenia. Kadrze pedagogicznej dziękujemy za nieustanne poszukiwania i wdrażanie dobrych rozwiązań w edukacji ?