Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w Przedszkolu odbyła się 19 października 2022.

Czas przygotowań i oczekiwań dobiegł końca – można było zaczynać.

W sali zaczęli gromadzić się goście. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, wierszyki oraz zabawy muzyczno-ruchowe. Dzieci w odświętnych strojach pięknie zaprezentowały program artystyczny. Dla większości dzieci był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcia ramienia każdego Przedszkolaka kredką przez Panią Dyrektor.

Uwieńczeniem uroczystości było wręczenie Przedszkolakom pamiątek, które będą wspaniałą pamiątką z najmłodszych  lat w Przedszkolu.

Dla Przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla Rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.