V GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

W środę 19 kwietnia nasze przedszkole wzięło udział w V GMINNY KONKURS RECYTATORSKI pt. „Wiosna w poezji dziecięcej” organizowanym przez przedszkole Jarzębinki w Klewkach. Do udziału przystąpili artyści z placówek naszej gminy: Klebarka Wielkiego, Klewek, Nowej Wsi. Komisja w składzie: Jolanta Gierach (dyrektor Gminnej Bibiloteki Publicznej w Purdzie), Agnieszka Kalenik (wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Olsztynie) oraz Małgorzata Jeziorna (nauczyciel bibliotekarz ze Szkoły Podstawowej nr 6
w Olsztynie), wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach. Poniżej przedstawiam naszych zwycięzców.

Kategoria 3-latki:

2 miejsce – Ignacy Zaniecki (Purda)

Kategoria 4-latki:

2 miejsce – Laura Słowikowska (Purda)

3 miejsce – Emilia Robak (Purda)

Kategoria 5-latki:

1 miejsce – Ala Witek (Purda)

Kategoria 6-latki:

3 miejsce – Martyna Łempicka (Purda)

Wyróżnienie- Marcel Łączyński (Purda)

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu. Życzymy dalszych sukcesów.