Zabawa andrzejkowa

Jak co roku, ostatniego dnia listopada nadchodzi magiczna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów… oraz wróżb. To noc andrzejkowa, która jest wspaniałą okazją do radosnej zabawy.

Samorząd uczniowski w czwartek zorganizował zabawę andrzejkową dla wszystkich uczniów, którzy mogli dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może jakaś inna niespodzianka. Zabawa andrzejkowa sprzyjała integracji dzieci z różnych klas, a wspólny poczęstunek uczył przede wszystkim umiejętności dzielenia się i radością tego, co możemy z serca dać innym. Przy tej okazji pragniemy podziękować wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu kawiarenki. Udało się zebrać 513 zł.

Jak się bawiliśmy… zobaczcie sami.