Dzień Edukacji Narodowej

Nauczyciele i pracownicy w przedszkolu troszeczkę inaczej obchodzą dzień 14 października. Od rana było czuć atmosferę wielkiego święta udekorowana sala, zaproszeni goście  i wreszcie program artystyczny w wykonaniu dzieci z grupy Biedronek, to wszystko układało się w jedną, niepowtarzalną całość mającą na celu uczczenie ciężkiej pracy nauczycieli oraz wszystkich innych pracowników przedszkola. Bo w przedszkolu 14 październik to nie tylko potocznie nazywany Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom było naprawdę dobrze. Świętują więc panie kucharki, panie woźne, pan konserwator. Bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie. Były wiersze, piosenki oraz laurki.