Pierwsze kroki w VR

Zapraszamy na wirtualną wyprawę do purdzkiego lasu z uczniami klasy 3, 6 i 7.  Ciekawy efekt trójwymiarowości podkreślą okulary VR, w których umieszczamy smartfon z poniższą prezentacją.
Uczniowie z partnerskiej szkoły w Venlo, Niderlandy podzielili się swoimi wrażeniami:
„My class watched your VR-tour. They really loved it! First we watched at Chromebook, because all students have one at school. Then everyone watched it at his/her phone and some checked it out with google cardboard glasses. The were surprised of the cool 3d view. Now that they know what we can do with VR, they’ll make a tour in which they will present themselves and their surroundings” – Iegte de Jong, wychowawczyni partnerskiej klasy.
Dzisiaj nasi holenderscy przyjaciele przedstawiają nam siebie w drodze do szkoły, którą pokonują na rowerach, oczywiście!