Kilka słów o tym czym zajmuje się Rada Rodziców

Podstawowym celem Rady Rodziców jest reprezentowanie rodziców ogółu uczniów naszej szkoły oraz wspieranie działalności statutowej szkoły, jak również współpraca z Radą Pedagogiczną.

Wspieranie działalności statutowej szkoły jest oparte przede wszystkim na środkach gromadzonych przez Radę Rodziców. Głównym „sponsorem” tej działalności jesteście Państwo Wy – Rodzice każdego ucznia naszej szkoły

Aby zachęcić Państwa do wpłat na Radę Rodziców rozpoczynamy akcję „Rodzic dobrze poinformowany”. Uważamy że rodzice którzy wpłacają pieniądze powinni wiedzieć, na co Rada Rodziców przenacza zgromadzone środki.

Uruchomiliśmy zakładkę na stronie internetowej szkoły, gdzie na bieżąco będą aktualizowane wszystkie informacje. Zamierzamy przeprowadzić takie działania które upewnią Państwa w przekonaniu że Rada Rodziców jest potrzebna i warto ją wspierać finansowo. Pieniądze zebrane na koncie Rady Rodziców wykorzystywane są na rozwój Państwa dzieci.