Program Stypendia św. Mikołaja

Program stypendialny skierowany jest do uczniów klas V-VIII, którzy w ubiegłym roku szkolnym uzyskali średnią ocen na świadectwie nie niższą niż 4,4, a miesięczny dochód netto na jednego członka rodziny nie przekracza 1500 zł. Uczeń ubiegający się o stypendium powinien wykazać swoje zaangażowanie i aktywność społeczną w okresie od września 2018 roku oraz osiągnięcia naukowe, sportowe bądź artystyczne.
Wniosek wraz z załącznikami należy złożyć w sekretariacie Szkoły lub u koordynatora programu, pani Krystyny Izdebskiej do 20 września 2019 roku.
regulamin programu stypendialnego (należy zwrócić uwagę na rozdziały: IV, V, XII, XIII)
załącznik nr 2 (oświadczenie o dochodach)
Załącznik nr 1 stanowi opinia wychowawcy ucznia.
Serdecznie zachęcamy do składania wniosków, by wyjść na przeciw swoim pasjom, rozwijać zainteresowania i stawać się lepszym.