Klasa druga na basenie

W dniu 16 listopada  uczniowie klasy 2a  naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach na basenie. Wycieczka  do Olsztyna do Aquasfery została zorganizowana w celu zaprezentowania uczniom alternatywnej formy spędzania czasu wolnego, innej od preferowanej przez dzieci i młodzież w postaci wielogodzinnego spędzania czasu przy komputerze.
Wycieczka na basen była świetną zabawą i integracją. Ćwiczenia i zabawy w wodzie w bezpieczny i przyjazny sposób oswajają z nowym środowiskiem, pozwalają pokonać strach i opór przed wodą. Uczniowie pod opieką ratowników i opiekunów mogli wykazać się umiejętnością pływania, uczestniczyli również w zajęciach nauki pływania.  Zjeżdżalnia, jacuzzi i basen – to atrakcje, z których mieli okazję skorzystać uczestnicy wyjazdu na krytą pływalnię.
Czas spędzony na basenie był dobrym sposobem na relaks. Miejmy nadzieję, że to nie ostatnia taka wycieczka.
Wszyscy po  wodnym szaleństwie jednogłośnie oznajmili, że takich wyjazdów im brakowało.
Zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do domów .