Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Tymbarku

Dnia 9 marca 2024 r. w Butrynach szkolna drużyna piłki nożnej chłopców SP Purda pod opieką pana Rafała Wysockiego wzięła udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Tymbarku.

W meczu dającym przepustkę do rozgrywek powiatowych nasi chłopcy zmierzyli się ze Szkołą Podstawową w Butrynach. Po zaciętym, pełnym emocji meczu przegraliśmy 6 :3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Jaś Grenda, Oliwier Kępka, i Filip Suchocki. Gratulujemy naszym chłopcom oraz zwycięskiej drużynie z Butryn. Dziękujemy za rywalizację fair play.

Naszą szkołę w rozgrywkach reprezentowali:

Klasa 2: Filip Robak, Oliwier Kępka, Hubert Sadowski

Klasa 3 – Kuba Grzybowski

Klasa 4 – Piotr Robak, Kacper Sałka, Łukasz Sałka, Filip Suchocki, Kacper Szczotok

Klasa 5 – Janusz Grenda

Rafał Wysocki