III OGÓLNOPOLSKI KONKURS DACHL – MÄRCHEN

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnych eliminacjach do III OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU DACHL – MÄRCHEN zorganizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział Warszawa, Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka w Warszawie oraz Polsko – Niemiecką Szkołę Spotkań i Dialogu im. Willy’ego Brandt’a. Udział w konkursie polegał na wykonaniu dowolną techniką ilustracji do baśni niemieckojęzycznego autora. Największym zainteresowaniem cieszyły się baśnie braci J. i W. Grimm. Prace wykonywano w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-4 i klasy 5-8. Z każdej kategorii wyłoniono po jednej pracy i wysłano do organizatora konkursu do Warszawy. Gratulujemy Ani z kl. 2 oraz Soni z kl. 5. Trzymamy kciuki za powodzenie w II-im etapie konkursu i awansu do III-ego etapu! 🤞

Lista osób zakwalifikowanych do III etapu zamieszczona będzie 25.03.2024 r. na stronie internetowej PSNJN Oddział Warszawa, na stronie internetowej SP 354 oraz na Facebook`u konkursu DACHLL.